Ürünler

Antibakteriyel Halı

0Yorum yapılmış. Yazar:


Hemen hemen kültürde olduğu gibi Türk geleneğinde de halı fazlasıyla kullanılan bir objedir. Halıların tarihi oldukça eskiye dayanır. El yapımı halılar ile başlayan serüven, makine ile yapıma geçilince teknolojinin de gelişmesiyle bu günlere kadar gelmiştir. Birbirinden farklı çeşitler ile birlikte, değişik çizimlerin birleşiminden oluşan halılar, evlerde, ofislerde, iş yerlerinde ve daha birçok mekânda kullanılan ana unsurlardan biridir. Hanımların daha çok dikkatini çeken halı koleksiyonları her geçen gün değişmekte ve bir öncekinin yerine yeni modeli çıkmaktadır.

Halı satın alırken bayanlar çok özverili davranmaktadır. Çünkü bayanlar biliyorlar ki halı bir evin en önemli dekorasyon ürünüdür. Bunun farkında olan halı üreticileri da bu hassasiyete cevap verebilmek için bayanların istediklerini karşılayabilmek için çeşitler yapmaktadır. Son dönemlerin en çok tercih edilen modellerinden biri de antibakteriyel halı yani sağlıklı halılardır. Bu halılar sağlık açısından oldukça hassastır.

En çok çocuklarınız için uygun olan bu halı modeli diğer halılar gibi üstünde toz oluşumuna izin vermeyen halı çeşitleridir. Bakterilerin oluşumunu engeller Akrilik emülsiyon esaslı bir kimyasal ile kazandırılan bu özellik uzun süre mikroorganizma oluşumunu önleyerek uzak durmasını sağlar. Alerjik problemler yaşayanlar içinde uygun bir halı türüdür. Bu nitelik üretim aşamasında yapılabileceği gibi sonradan da yapılabilir. antibakteriyel halı

Benzer Yazılar

Yorumla

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *